Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/seohack/domains/seo-hacker.ir/public_html/language/fa-IR/fa-IR.localise.php on line 115

Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/seohack/domains/seo-hacker.ir/public_html/language/fa-IR/fa-IR.localise.php on line 115
قیمت سئو - سئو هکر
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بسیار خوب ، انتظار نداشته باشید به همین سرعت قیمت سئو را به شما بگویم و شما هم بگوید : خوب خیلی قیمت بالاست!

نه این طور به این مسئله نگاه نکنید، قیمت سئو و چگونگی محاسبه آن یکی از بحث برانگیزترین موارد در سئو سایت است و جالب است بدانید قیمت ها گاهی خیلی هم پرت و پلاست!

من تقریبا 20 سال است سئو انجام می دهم، اما واقعا 20 سال هم هست که قیمت عادلانه سئو سایت را ارائه می کنم ( حداقل از نظر خودم )

هزینه سئو چگونه محاسبه می شود؟

بله من هم مثل شما می خواهم بدانم قیمت سئو واقعا چقدر است، اما اجازه دهید چند مسئله نه چندان بی ارتباط را برای شما بازگو کنم و شاید با هم به این نتیجه برسیم که قیمت سئو واقعا چقدر است.

قبل از اینکه به نحوه محاسبه قیمت سئو بپردازیم به اولین عامل در قیمت گذاری سئو اشاره می کنم.

تاثیر رقابت کلمات کلیدی در قیمت سئو

یکی از مهمترین عواملی که می تواند در افزایش تعرفه سئو دخالت مستقیم داشته باشد رقابت کلمات کلیدی است که مشخص می کند یک کلیدواژه بخصوص چقدر قیمت دارد و در واقع مشتری بابت آن چقدر باید هزینه بپردازد.

همانطور که می دانید کلیدواژه های مختلف در هر کسب و کار، ترافیک کم یا زیادی دارند، که البته این بر می گردد به نوع مشاغل و زندگی مردم ، هر چه کلیدواژه عمومی تر و مخصوصا مربوط به عمده مردم باشد مثل : کلمه کلیدی “اپل” ، خوب ترافیک بیشتری را به خود اختصاص می دهد و قیمت آن نیز بیشتر است.

تعرفه سئو کلمات کلیدی کوتاه و بلند

برخی کلیدواژه ها قیمت پایین تری دارند ، مثل “قیمت گوشی اپل” ، ما در هنگام قیمت گذاری سئو به این مورد توجه می کنیم ، یعنی قیمت ارائه شده توسط ما به طول عبارت کلیدی نیز مرتبط است و ممکن است قیمت بالا یا پایین باشد.

همانطور که گفته شد قیمت کلیدواژه کوتاه قیمت بیشتر و عبارت چند کلمه ای قیمت کمتری را دارد ، اما این قانون در همه مشاغل یکسان نیست ، مثلا قیمت سئو کلیدواژه “دندانپزشکی” با کلیدواژه تک سیلابی در زمینه دیگر مطمئنا قیمت متفاوتی دارد.

البته شرایط آن کسب و کار نیز مهم است ، به طور مثال وقتی صحبت از سئو کلیدواژه “طراحی داخلی” می شود و یا کلیدواژه “طراحی لوگو” قانون قیمت گذاری کلمات کوتاه صدق می کند چون در این کسب و کار ها رقابت رو این کلیدواژه ها است.

خبر خوب هم این است که همین شرایط در برخی کلیدواژه ها مثل کلیدواژه “طراحی شهربازی” با قیمت بسیار ارزان همراه است ، قیمت سئو این کلیدواژه فقط 2 میلیون تومان است.

قیمت سئو وردپرس

دقت داشته باشید تقریبا از 300 تماس ما در روز 290 تای آن وردپرسی هستند ، این نشان می دهد وردپرس به یک سیستم مدیریت محتوای قابل اعتماد و محبوب تبدیل شده که البته ما به آن اشراف داریم و متخصص آن هستیم ، اما بدین معنی نیست که دیگر سیستم ها را شوت کرده ایم ، اتفاقا نه، سیستم های دیگر مثل اختصاصی ها ، تحت ویندوزی ها و حتی جوملا را پشتیبانی می کنیم.

آیا قیمت سئو وردپرس با دیگر سیستم ها متفاوت است؟

سئو سایت وردپرس با دیگر سیستم ها نه زیاد فرقی ندارد ، اما اگر دسترسی به دولوپر یک سیستم را نداشته باشید ، ممکن است هزینه یک دولوپر از سمت آپسئو به شما تحمیل شود.

قیمت گذاری سئو در شرایط زمانی فشرده

ما درک می کنیم سئو کردن سایت آن هم در زمان حداقل 6 ماه یا بیشتر ، چقدر می تواند آزار دهنده و گاهی غیر قابل مفید باشد ، مثلا ما درخواست هایی داریم که در فصل یا تاریخ های خاصی انجام می شود مثل : سئو برای یک سایت مسافرتی و فروش بلیط ، خوب این کسب و کار بنا به شرایط زندگی مردم و نزدیک شدن به ایام تعطیلات نیاز می بیند برای از دست ندادن بازار داغ آخر سال تدابیری ببیند که بتواند بیشترین سود را ببرد، اما این مسئله با قیمت و شرایط عادی سئو غیر ممکن است چون مقدار بار ترافیکی به حدی بالا میرود که رتبه گرفتن در این کلیدواژ ها تقریبا در کوتاه مدت غیر ممکن است.

چاره چیست؟ ما خدمات سئو فشرده را به تازگی در لیست خدمات سئو آپسئو قرار دادیم تا افرادی که علاقمند هستند بتوانند در این شرایط نیز اقدام به سفارش سئو کنند.

شرایط سئو سایت بصورت فشرده

بودجه سئو سایت بالای 100 میلیون تومان زمان حداقل 4 ماهسایت با عمر بالای 2 سالکیفیت بالای سایت از نظر تکنیکالبودجه های تبلیغاتی مانند تبلیغات در گوگل و غیره

نه قیمت زیاد نیست، می دانستم این را می گوید ، اگر چند مسئله را در کنار هم بگذارید متوجه می شود قیمت بسیار عادلانه و پایین اعلام شده و به چند دلیل : اولا برای این زمان کوتاه برنامه فشرده و سنگینی پیشبینی شده مسائلی مانند تولید ومحتوای با کیفیت و به مقدار زیاد ، لینک سازی قدرتمند و بدون ریسک ، تبلیغات شدید و تولید خوراک برای آن ، دوما کار 24 ساعته تیم متخصص سئو داخلی ، خارجی و شبکه های اجتماعی همه باعث افزایش قیمت می شوند.

البته اگر فورس نیستید می توانید همین سرویس را با افزایش زمان به 12 ماه به نیم مبلغ برسانید یعنی 50 میلیون تومان

قیمت سئو کلاه سیاه، خاکستری و سفید

از همین ابتدا مشخص می کنم که ما در آپسئو از روش های سئو کلاه سیاه استفاده نمی کنیم پس لازم هم نیست قیمت آن را اعلام کنیم ، اما می توان گفت قیمت سئو به روش کلاه خاکستری و سئو کلاه سفید نیز متفاوت است.

در روش کلاه خاکستری کمی شیطنت به کسی بر نمیخورد چه برسد به گوگل ، اما خوب مطمئنا در روش کلاه خاکستری قیمت به مراتب نسبت به سئو کلاه سفید بالاتر است ، اما چون پیچیدگی های مخصوص به خود را دارد و در هر کسب و کار گیر و دار دارد باید به من زنگ بزنید تا بتونم با توجه به شرایط شما قیمت گذاری کنم ، اما نلرزید این هم منطقی است.

خوب میرسیم به قیمت سئو کلاه سفید، این تعرفه برای هر سایت متفاوت است ، اما من سعی می کنم یک جدول دقیق با خدماتی که انجام می شود را در آن ذکر کنم تا شما شفاف ببینید ، ( ببخشید هنوز وقت نکردم کامل بنویسم )

قیمت سئو برای یک وب سایت معمولی به رقابت پایین ماهی 1200000 تومان

قیمت برای یک سایت با رقابت معمولی ماهی 1500000 تومان

قیمت برای یک سایت پر رقابت ماهی 5 میلیون تومان

همان طور که در بالا گفتم این لیست قیمت کامل نیست از دو جهت : یکی اینکه دقیقا توضیح داده نشده که خدماتی در هر سه سطح ارائه می شود ، دوم اینکه مشخص نشده چه سایتی معمولی و یا پر رقابت است ، اما قول می دهم آن را تکمیل کنم ،تا آن زمان شما می تونی به من تلفن بزنی و دقیقشو بپرسی. این تلفن مستقیم دفتر من ( مجید صالح پور) در تهران هستش 22428931 ، این هم تلفن همراه من 09122126038 ، به نام مجید صالح پور ، منتظرم تماس شمام.