امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

خرید فالوور اینستاگرام در حال حاضر یکی از بهترین راه های دیده شدن و کسب درآمد در اینستاگرام است. فالوجت با ارائه بسته های فالوور ویژه و فوق العاده کاربران خود را شگفت زده کرده است. در این مقاله درباره هدیه 40 درصدی فالوجت و مزیت های خرید از فالوجت صحبت خواهیم کرد.

مزایای خرید فالوور اینستاگرام از فالوجت

در ادامه مزایای خرید از سایت فالوجت را برای شما شرح خواهیم داد:

 • معتبر و باسابقه بودن
  سایت فالوجت، یکی از با سابقه ترین و معتبر ترین سایت ها در زمینه فروش فالوور اینستاگرام است. این سایت علاوه بر فالوو، بسته های جذاب دیگری را به مشتریان خود ارائه می دهد. از جمله خرید لایک، خرید سابسکرایب یوتیوب، خرید اکسپلور و...
 • بسته های ریزش کم
  همچنین سایت فالوجت در بسته های فالووری که به مشتریان خود ارائه می دهد که ریزش بسیار کمی دارند. فعالیت این سایت کاملا مطابق با قوانین و الگوریتم های اینستاگرام است و استفاده از خدمات آن از جمله خرید فالوور فیک اینستاگرام، لایک و... هیچ مشکلی برای پیج اینستاگرام شما بوجود نمی آورد.
 • حفظ امنیت پیج اینستاگرام
  زمانی که شما از سایت فالوجت فالوور اینستاگرام خریداری می کنید، امنیت پیج اینستاگرام تان حفظ خواهد شد. چرا که این سایت برای ثبت سفارش از شما اطلاعات پیج تان (به غیر از نام کاربری یا همان آیدی) را نمی گیرد. در نتیجه شما مجبور نیستید اطلاعات شخصی مانند پسورد اینستاگرام را در اختیار سایت قرار دهید و این مسئله باعث حفظ امنیت و حریم خصوصی شما می شود. در حالی که بسیاری از ربات ها، نرم افزار ها یا سایت ها، برای تزریق لایک یا فالوور، از شما درخواست پسورد اینستاگرام می کنند.
 • پشتیبانی 24 ساعته
  سایت فالوجت، به صورت 24 ساعته به مشتریان خود خدمات پشتیبانی را ارائه می دهد. در نتیجه شما هر زمان در هنگام خرید و یا هر چیز دیگر دچار مشکل شدید، می توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید. همچنین پشتیبانی سایت به شما درباره بهتر شدن پیج تان و یا اینکه چه بسته هایی بیشتر به درد شما می خورند، مشاوره می دهد.
 • فالوور های واقعی
  فالوور های سایت فالوجت، کاملا واقعی هستند و تمام ویژگی های یک کاربر واقعی اینستاگرام را دارند. در نتیجه مشکلی برای پیج شما به وجود نخواهد آمد. البته این فالوور ها در پیج شما فعالیت ندارند و صرفا نقش فالوور را دارند. اگر شما می خواهید که لایک های پیج تان نیز افزایش یابد، باید خرید لایک و یا فالوور لایک زن خریداری کنید.
 • ارسال فوری
  سایت فالوجت در کمترین زمان ممکن فالوور های شما را به پیج تان ارسال می کند. البته برای اینکه از نظر الگوریتم اینستاگرام مشکلی ایجاد نشود، ممکن است فالوور های تعداد بالا، چند روز برای تزریق شدن به پیج تان زمان لازم داشته باشند. با این حال در کمتر از یک هفته فالوور های شما به عددی که مد نظرتان است خواهد رسید.

مزایای خرید فالوور اینستاگرام از فالوجت

ارائه 40% هدیه به خریداران فالوجت

در صورتی که شما از سایت فالوجت فالوور خریداری کنید و پس از مدتی فالوورهای شما ریزش داشته باشند، سایت فالوجت تا 40 درصد فالوور های خریداری شده شما را به عنوان هدیه به پیج تان اضافه خواهد کرد تا ریزش فالوور شما جبران شود.

سخن آخر

در این مقاله از مزایای خرید فالوور از سایت فالوجت صحبت کردیم. با مشاهده بسته های مختلف سایت فالوجت و مقایسه قیمت بسته ها با سایر سایت های فروش فالوور، متوجه خواهید شد که در کنار تمام مزیت هایی که این سایت دارا است، قیمت های به صرفه و مناسبی را برای کاربران در نظر گرفته است. اگر سوالی در خصوص بسته ها دارید، می توانید در قسمت نظرات از ما بپرسید.

ارائه 40% هدیه به خریداران فالوجت

سوالات متداول

 • مزایای خرید فالوور از فالوجت چیست؟
  معتبر و با سابقه بودن، بدون ریزش بودن فالوور ها، حفظ امنیت پیج اینستاگرام شما، ارائه پشتیبانی 24 ساعته، ارسال فوری، فالوور های واقعی و مطابق با قوانین اینستاگرام، ارائه هدیه 40درصدی به خریداران و...
 • تزریق فالوور های خریداری شده به پیج اینستاگرام چه زمانی انجام می شود؟
  تزریق فالوور ها به پیج شما از لحظه ثبت سفارش آغاز می شود و ظرف چند روز همه فالوور های خریداری شده به پیج شما اضافه خواهند شد. هرچه تعداد فالوور خریداری شده بیشتر باشد، زمان بیشتری برای تزریق فالوور نیاز است.