ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سئو کلاه خاکستری در واقع ترکیبی از تولید محتوا و تهیه بک لینک است. سئوکارانی که این روش را انجام می دهند به این نکته پی برده اند که دو متریک محتوا و بک لینک هر دو برای انجام پروسه سئو سایت مهم می باشند و به طوری غیر قابل انکار، کار می کنند. در سئو کلاه خاکستری همراه با انتشار محتوا و نیز لینک سازی خارجی و تبلیغات در دیگر سایت ها را خواهند داشت که از نظر من بهترین روش انجام برای پروژه های سئو سایت همین روش کلاه خاکستری می باشد.

پیروی از دستورالعمل های گوگل همیشه توصیه می شود. وقتی از دستورالعمل های گوگل برای بهبود رتبه بندی صفحه خود در موتورهای جستجو پیروی می کنید ، در واقع سئو کلاه سفید را انجام داده اید.

سئو کلاه سیاه شامل اقداماتی است که این دستورالعمل ها را نادیده می گیرد. این تاکتیک‌ها اغلب به‌عنوان میانبر برای رتبه‌بندی محتوای سریع‌تر یا بالاتر از حد معمول استفاده می‌شوند. آنها ممکن است در کوتاه مدت موثر باشند، اما همچنین می توانند شما را با گوگل به مشکل برسانند، به این معنی که می توانید در نتایج جستجو جریمه شوید یا محتوای شما حتی می تواند از فهرست رتبه بندی خارج شود (از گوگل حذف شود).

سئو کلاه خاکستری مجموعه ای از تاکتیک هایی است که ممکن است برخلاف دستورالعمل های گوگل باشد یا نباشد. آنها تاکتیک هایی هستند که کارشناسان سئو همه با آنها موافق نیستند. این تاکتیک‌ها احتمالاً می‌توانند به خوبی کار کنند و محتوای شما را ایندکس کنند، اما ممکن است منجر به جریمه‌های رتبه‌بندی نیز شوند .

شما باید تا حد امکان سعی کنید از تاکتیک های سئو کلاه سفید استفاده کنید و از دستورالعمل های گوگل پیروی کنید. این بهترین راه برای حفظ محتوای خود در گوگل و حفظ رتبه آن است.

در روش سئو کلاه سفید تنها به تولید محتوا و نیز بازاریابی محتوا تمرکز و توجه می شود. تولید محتوا متناسب با کلمه کلیدی در حجم بالا و به طور مرتب و روزانه پروسه ای است که در روش سئو کلاه سفید انجام می شود.

سئو کلاه سیاه تنها به نقش بک لینک و تبلیغات در دیگر سایت ها تمرکز و توجه می شود. در واقع در روش سئو کلاه سیاه سئوکار به واسط کلمه کلیدی در دیگر سایت ها به تهیه بک لینک می پردازد.

احتمال دنس گوگل در سئو کلاه خاکستری

دنس گوگل google dance در تعریف نواساناتی که در نتایج به طور لحظه ای انجام می گیرد عنوان می شود. در واقع اگر شما نتایج را در کلمه کلیدی مانند سئو سایت جستجو کنید و دو دقیقه دیگر نیز نتایج را جستجو کنید شما صفحات و لینک های یکسانی را مشاهده نخواهید کرد به این اتفاق گوگل دنس می گویند در واقع گوگل نتایج را به طور مرتب تغییر می دهد و جایگاه لینک ها و سایت ها را در کلمات کلیدی مختلف تغییر می دهد. در ادامه به توضیح بیشتر در خصوص گوگل دنس google dance خواهیم پرداخت.

گوگل دنس در سئو چگونه است؟

گوگل دنس سایت هایی با رنکینگ پایین تر را در برخی لحظات جلوتر می آورد در واقع اگر در کلمه کلیدی مانند سئو سایت، سایتی لینک هشتم باشد شاید به طور لحظه ای ببینید که در لینک چهارم قرار گرفته است. به این امر دنس گوگل می گویند.

اغلب سایت هایی که در رنکینگ بالاتر قرار دارند با دنس کمتری روبه رو هستند. در واقع لینک های اول، دوم ، سوم با دنس کمتری رو به رو می شوند و در ثبات بیشتری از لحاظ سئو سایت روبه رو هستند. به منظور اینکه در سئو سایت خود ثبات بیشتری داشته باشید می بایست عملکرد خود را در سایت تقویت نمایید و به رنکینگ های بالاتری روید تا دنس کمتری را مشاهده نمایید.

اما گاهی این دنس به صورتی می باشد که سایت شما امروز در صفحه سوم است و در چند ساعت بعد در صفحه ده. این نوسان و دنس بسیار مطلوب نمی باشد و نشان دهنده این امر است که مشکلی در روند سئو سایت شما وجود دارد. زیرا مقدار نوسان بالا می تواند موجب پنالتی شدن سایت شما شود. در واقع افت ناگهانی سایت نشان دهنده پنالتی شدن سایت خواهد بود و اگر اقدامی در خصوص این نوسان انجام ندهید روند بهینه سازی سایت شما مطلوب نمی باشد.

5/5 - (1 امتیاز)