ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عبارات کلیدی طولانی در این مقاله ، اشاره به کلیدواژه های بیشتر از 3 سیلاب دارد. خیلی از افراد قدرت و ارزش عبارات کلیدی طولانی را نادیده می گیرند و یا حتی فکر می کنند تمرکز روی آنها اشتباه است. اما با آپسئو همراه باشید تا با دنیای با ارزش کلمات کلیدی طولانی آشنا شوید.

عبارات کلیدی طولانی به دو دسته تقسیم می شوند ، دسته اول سئو راحتی دارند ولی دسته دوم گاهی به سختی کلیدواژه های پر رقابت کوتاه هستند. پس به صرف طولانی بودن کلیدواژه نباید رتبه بندی آن را ساده تصور کرد.

عبارات کلیدی طولانی چیست؟

عبارات کلیدی طولانی ، کلیدواژه های چند سیلابی هستند که ترافیک کم اما نرخ تبدیل بالاتری در فروش دارند. ویژگی این نوع کلیدواژه فوق باعث شده در زمان کوتاه تر و ساده تر ، به رتبه بالا در نتایج گوگل برسد. اما آیا همه عبارات کلیدی طولانی ساده هستند و رتبه میگیرند؟

خیر. عبارات کلیدی طولانی وابستگی زیادی به تعداد جستجو و رقابتی شدن دارند ، یعنی ممکن است ، کلیدواژه چند سیلابی به ظاهر ساده اما دارای سختی زیادی باشد. چراکه به دلیل مورد توجه قرار گرفتن توسط بسیاری سایت رقیب دیگر به عبارات کلیدی طولانی سخت تبدیل شده باشد.

همانطور که گفته شد نرخ تبدیل کلمات کلیدی طولانی بالاست؛ در واقع یکی از ویژگی های عبارات کلیدی طولانی این است که فرد جستجو کننده به خواسته خود نزدیک تر شده و یا دقیقا میداند که چیزی را انتخاب کند، پس احتمال فروش در این نوع کلمات بالاست.

چگونه کلمات کلیدی طولانی را پیدا کنیم؟

برای انتخاب کلمات کلیدی طولانی می توانید ابتدا به پرسش های کاربران بپردازید و با ترکیب کلمات اصلی پررقابت با کلمات دیگر یک کلمه چند سیلابی درست کنید. اما مشکلی که اینجا وجود دارد احتمال دارد کلیدواژه ساخته شده توسط شما ترافیک بسیار کمی داشته باشد. اما اگر بیشتر کنجکاوی کنید حتما به کلیدواژه های طولانی ولی با ترافیک بیشتر دست پیدا می کنید.

راه دیگر پیدا کردن این نوع کلمات استفاده از Google Autosuggest است. بله روزانه چندین بار از جستجوی گوگل استفاده می کنید و این ویژگی نیز در آن گنجانده شده است.

ما در آپسئو ابزاری به همین منظور داریم که پیشنهاد می کنیم از آن استفاده کنید. این ابزار که با نام پیشنهاد کلمات کلیدی توسط گوگل شناخته می شود به سادگی کلیدواژه ها را پیشنهاد می دهد.

از ابزار ساخت کلیدواژه چند سیلابی آپسئو استفاده کنید.

یکی دیگر از ابزارهای رایگان سئو که در اختیار شما قرار گرفته، ابزار جستجوی کلیدواژه های طولانی می باشد. این ابزار هوشمند تنها با چند کلید توانایی پیشنهاد کلمه کلیدی طولانی را دارد.

چرا باید عبارات کلیدی طولانی را در استراتژی سئو به کار بگیریم؟

اولین دلیل برای استفاده از کلمات کلیدی طولانی ، کم رقابت بودن آن است. یعنی در ابتدای راه اندازی وب سایت خود امکان دریافت ترافیک از این کلمات دارید.

دلیل بعدی برای استفاده از عبارات کلیدی طولانی ، هزینه پایین در رتبه بندی این نوع کلمات است. در واقع شاید شما بابت این کلمه هیچ هزینه ای پرداخت نکنید.

تعداد کلیدواژه ای طولانی و یا چند سیلابی زیاد است و در واقع شما انتخاب های زیادی دارید.

استفاده از عبارات کلیدی طولانی به چه سایتهایی پیشنهاد می شود؟

از آنجا که عبارات کلیدی طولانی تر کاربرانی با هدف مشخصی دارند و در عین حال رقابت بر سر آنها کمتر است؛ اگر شما به تازگی وب سایتی ایجاد کرده اید و به فکر تعیین استراتژی های سئو آن هستید من به شما پیشنهاد می کنم که بر روی عبارات کلیدی طولانی تر تمرکز کنید.

کلیدواژه های طولانی را چطور پیدا کنیم؟

روش های مختلفی برای پیدا کردن کلیدواژه های طولانی وجود دارد، یکی از روش ها استفاده از ابزارهای رایگان سئو است.

5/5 - (1 امتیاز)